Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlama

Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlama

Tasarruf günümüzün en önemli konu başlıklarından biridir, yaşamın her alanında bir alışkanlık haline gelmesi gereken tasarruf, araçlarda kolay bir şekilde uygulanabilir. Hem de sürücülerin ekstra bir efor sarf etmesine gerek kalmadan! Aracın beyninde bulunan ECU’da gerçekleştirilen yazılım güncellemeleri sayesinde araç performansının artırılması ve yakıt tasarrufunun sağlanması mümkündür. Yakıttan yaklaşık %15 tasarruf edilmesini sağlayan işlemler, kullanıcıların bu iyileştirme için ayırdıkları bütçenin kısa süre içerisinde amorti edilmesini sağlar. Yakıt tasarrufu ve düşük emisyon için tercih edilen seçenekler, alanında uzman kişiler tarafından uygulandığında maksimum performans sonucunun elde edilmesini sağlar.

Daha Fazla Yakıt Tasarrufu için Chip Tuning Uygulaması

Üç farklı seviyede gerçekleştirilen chip tuning uygulaması internet sayfaları üzerindeki ilgili alanında uzman online firmalar tarafından gerçekleştirildiğinde maksimum sonuçların elde edilmesini sağlar. Basıncı azaltmak için tercih edilen yakıt tasarrufu tüketimi iyileştirmelerinde motor toleransının iyileştirmesi üzerine çalışılır. Aracın fabrika ayarları üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan sistemlerin kullanımı oldukça basittir. Araçlarda gerçekleştirilecek birkaç dakikalık işlem sonrasında tasarruf etmeye hemen başlamak mümkündür. Aracın orijinal ayarlarını geri yüklemek için sadece sisteme yüklenen kutunun çıkarılması mümkündür.

Özel Koruma Fonksiyonları ile Aracınız Kontrol Altında

Yakıt tasarrufu için özel olarak geliştirilen chip tuning kutuları, aracın satılırken alıcının kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması adına çıkarılabilir. Portatif özelliği sayesinde sökülüp başka bir araca da takılabilen seçenekler bu özellikleri sayesinde son derece avantajlıdır. Özel koruma fonksiyonlarına sahip olan özellikleri sayesinde araç bileşenlerinin kontrol altında tutulmasına olanak sağlayan sistemler, %100 güvenli araçlar için alanında uzmanlar tarafından hayata geçirilmelidir. Aracın beyninde gerçekleştirilen beygir ve tork attırımı ile sağlanan yakıt ekonomisi, her araca uygulanabilir özellikleriyle tüm sürücüler tarafından tercih edilebilir.