Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe giydirme sistemleri farklı kategori ve farklı tasarımlarda sunulmaktadır ancak hepsi de son teknoloji ile üretilen dayanıklı, bakım ve onarım gerektirmeyen dekoratif şıklığa sahip sistemlerdir. Ayrıca havalandırma, ısı yalıtım özellikleri ve enerji tasarruflu kullanım özellikleri de bu sistemlerin tercih edilmesinde önemli unsurlardır.

Cam Görünümlü Cephe Giydirme Sistemleri

Bazı binalara dışarıdan bakıldığında yalnızca cam görünümü vardır. İşte bu tarz uygulamalar stick cephe sistemleri olarak bilinmektedir. Aslında sistemde alüminyum profiller vardır ancak bu dış görünüme yansıtılmamaktadır. Tamamı ile iç kısımda bulunan alüminyum paneller dayanıklılık ve sistemin montajı için önemli bir yere sahiptir. Daha önce hazırlanan alüminyum paneller üzerine yerleştirilen cam tasarım stick cephe sistemleri büyük vinçlerle yerlerine montajlanır. Genişlik ve derinlikleri yapılardaki ihtiyaca bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kanat profili uygulaması yapılabilir ve gizli kanat yerleştirilerek görünümde düz ve estetik bir duruş sağlanır.

Yüksek Kalitede Giydirme Cephe Sistemleri

Son yıllarda cephe giydirme uygulamalarında estetik ve dekoratif görünümle birlikte konforlu ve tasarruflu yaşam alanları hazırlanıyor. Yalnızca cam görünümü ile ön plana çıkan stick cephe sistemleri de en yüksek binalarda bile gösterişli bir görünüm ve dayanıklı kullanım için tercih ediliyor. Yüksek kalitede giydirme cephe sistemleri tasarımdan montaja her adımda profesyonel ve projeli çalışma gerektiriyor. Büyük fabrikalarda hazırlanan ve mimari ölücülere göre tamamlanan sistemler yine aynı profesyonellikle yapılara montajlanıyor. Bu sistemlerde tek bir seçenekle sınırlı değilsiniz.