Nokta Menteşe Cam Duşakabinlerin Özellikleri

Nokta Menteşe Cam Duşakabinlerin Özellikleri

Raylı Sistem Temperli Cam Duşa Kabinlerin Farkı Nedir?

İstenilen alanın panellerle kapatılarak yapılan duşa kabinler banyolardaki mobilyaların nemden zarar görmesini önlemek için kullanılır. Modern ve şık görünümü ile tercih edilen bu ürünlerin kolayca temizlenebilir olması ve dayanıklı olması bayanların işini kolaylaştırmaktadır. Banyonuzdaki kullanılabilir alanınıza göre tasarlanabilen duşa kabin lüks modeller sizin isteğinize göre yapılabilmektedir. Standart ölçü ve ebatlarda yapılarak hazır bir şekilde sizlere sunulan nokta menteşe cam duşa kabinler hemen banyonuza monte edilebilmektedir. Kullanımı pratik olan bu ürünler duş teknesi ya da küvet üzerine yerleştirilerek menteşelerle tutturulur.

Polisteren Mika Kabinlerin Avantajları

Paslanmaz montaj kiti ile 5 mm’lik temperli camı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz raylı cam duşa kabinlerde kullanılan ray sistemi ile kapılar kolayca açılır. Özellikle dikdörtgen ya da kare şeklindeki küvet ya da kabinler üzerinde kullanılan bu sistemin montajı oldukça kolaydır. Asimetrik oval duş teknesi ya da küveti üzerine de monte edilebilen bu ürünlerde 2 sabit 2 de açılabilir kapı bulunur. Köşe girişli modeller hakkında smart.com.tr firmasından bilgi edinebilirsiniz. Size özel bir şekilde yapılabilen kabinlerde açılır kapının kenarda ya da köşe olmasına siz karar verebilirsiniz.

Kabin içini göstermeyen puslu desenleri ile dikkat çeken polisteren mikadan yapılan duşa kabin lüks modeller hakkında href=" firmasından bilgi alabilirsiniz. Fiyatları cam kabinlere göre çok daha ekonomik olan bu ürünler oldukça dayanıklıdır.