Tepe İnşaat 2014 Projeleri ile Yola Devam Ediyor

Tepe İnşaat 2014 Projeleri ile Yola Devam Ediyor

tepe-insaat

Başarılı Yapıların Altındaki İmza Onlara Ait

İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 1969 yılında Ankara'da kurulan Tepe İnşaat göstermiş olduğu üstün performans ile 1986 yılında Bilkent Holding bünyesine katılmıştır. Bu tarihten sonra başarılı projelerini sürdüren Tepe İnşaat bugün ülkemizin en güçlü ve büyük inşaat markalarından biri olmayı başarmıştır.

İnsanların İhtiyaçlarına Göre Yapılar Yapılar

Gerçekleştirdiği toplu konut projeleri ile emlak sektörü içinde gücünü arttıran marka aynı zamanda yurt dışında da pek çok inşaat projesini başarı ile tamamlayarak marka kalitesini yükseltmiştir. Tepe İnşaat Türkmenistan gibi yakın ülkelerde yer alan şantiyelerinin yanı sıra Afrika gibi son derece uzak bölgelerde de şantiyeler kurarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Eşsiz Yapıtlar Tepe İnşaat İle Yükseliyor

Yurt içinde aralarında Taurus Balgat Alışveriş Merkezi, Afyon Spor Kompeksi, Süleymaniye Üniversitesi Kampüs İnşaatı, Narlife Konut Projesi, Gazi Üniversitesi Hemotoloji Servisi İnşaatı gibi pek çok devam eden projesi bulunan Tepe İnşaat yine Rusya, Türkmenistan ve Irak gibi ülkelerde projelerini sürdürmektedir. Firmanın merkezi Ankara'da olmakla beraber Irak, Rusya, Azerbaycan, Arnavutluk ve Türkmenistan gibi ülkelerde de Tepe İnşaat ofisleri bulunmaktadır. Web adresi: www.tepeinsaat.com.tr Adres : Beytepe Köyü Yolu No: 5 Bilkent, Ankara Telefon: 0312 266 58 00 (13Hat