Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Fiba emekliliğe geldiğinizde Kredi Sigortası ile borcunuz sevdiklerine kalmıyor, Kredi Hayat Sigortası ile beklenmedik bütçe sıkıntılarıyla karşılaşmanız halinde kredi kullandığınızda bile borcunuz ailenize ve çocuklarınıza kalmaz. Fiba Emeklilik sigortaları - Kredi Kartları Güvenceli Hayat Sigortası ile ödemelerinizi maddi rahatlık altına alır. Kredi kartı sigortası sistemi ise iki kategoriye ayrılmıştır. Kredi Kartı Yıllık Koruma Sigortası ürünleri, bireysel müşterilere sunulur. Fiba Business Kredi Kartı ürünleri, Hayat Sigortası ürünleri, Eğitim Ürünleri, Bireysel Emeklilik - Hayat Sigortası - Sağlık Sigortası Otomatik Katılım -Bireysel Kurumsal Online İşlem katılımcılığı gibi işlemler için online internet sayfalarına başvurabilirsiniz.

Kredi Hayat Sigortası Nedir ve Neden Önemli?

Kredi Hayat Sigortası ile sevdiklerinizle birlikte, güvenli bir gelecek hayali kurabilirsiniz. Kredi Hayat Sigortası, beklenmedik bir riskle karşılaştığınızda kredi ödemelerinizi garanti altına alır. Böylelikle acil ihtiyaç durumlarında dahi kredi kullandığınızda daha huzurlu olabilirsiniz. Kredi Hayat Sigortası ile birlikte kendinizi ve sevdiklerinizi olası borçlarınıza karşı güven altına alarak geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

Kredi Hayat Sigortası Özellikleri

Kredi Hayat Sigortası; yaşam kaybı, kaza sonucu maluliyet, iş kaybetme, hastanede yatmak gibi durumlarda kredi borçlarının sigorta şirketi tarafından kapatılmasını sağlar. Kredinizi farklı bankalardan almış olsanız dahi ödemeli sigortanızı Fiba Emeklilik’ten alabilirsiniz. Kredilerinizi ödemek konusunda kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız konu ile ilgili olarak Fiba Sigorta’ya başvurabilirsiniz.