Akik Hac ve Umre Yüzükleri

Akik Hac ve Umre Yüzükleri

Akik hem manevi değeri hem de renkli ve şık görünümü ile hac ve umreden gelenlerin en çok getirdiği yüzük tasarımlardır, hemen hemen her rengi mevcuttur. Ayrıca akik yüzük oldukça uygun fiyatlıdır. Tüm misafirlere vermek için toptan yüzük almak daha uygun fiyatlı alışveriş olanağı sağlıyor. Mor, kahve tonları, mavi, yeşil rengârenk akik yüzükler bir paket içerisinde ve farklı renk ve ölçülerde alınabilir. Böylece gelen misafirlerinizin farklı parmak ölçüleri için kolaylık sağlanır.

Lüx Renkli Taşlı Bayan Hac Yüzükleri

Bayanlar her zaman renkliliği ve tasarımlarda farklılığı sever. Lüx taşlı yüzükler de hac ve umre dönüşü en değerli dostlarınız için getirebileceğiniz özel yüzük tasarımlarıdır. Bir paket içerisinde farklı renk ve tasarımlarda lüx yüzük alabilirsiniz. Paket içerisinde ölçü oranları da birbirinden farklıdır. Daha değerli ve pahalı modellerin yanı sıra şık ve bütçenize uygun ucuz fiyatlı toptan yüzük olanakları da var. Erkek, bayan ve çocuk yüzük modelleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Hac ve Umre Hediyesi Yüzük Fiyatları

Hac ve umre heyecanını birlikte yaşamak ve bu kutsal vazifeyi sevdiklerinizle paylaşmak gerçekten çok önemli. Bu unutulmaz anı sevdiklerinize getireceğiniz hediyelerle kalıcı ve unutulmaz yapabilirsiniz. Ömür boyu bu günü anımsatacak yüzükler hem değerli hem de son derece uygun fiyatlı hac ve umre hediyeleridir. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.