LoL Unranked Hesap Satışı Nasıl Olur?

LoL Unranked Hesap Satışı Nasıl Olur?

Tüm dünyadan binlerce kullanıcıya sahip olan League of Legends oyununca dereceli olarak oyuna girmek için kullanıcıların hesap satın almaları gereklidir. Bu da kişinin 30. Seviyede bulunması ile mümkün olur. LoL TR, LoL Euw sunucuları üzerinden dereceli olarak oyun girmek isteyenlerin hesap ürününü satın almasıyla işlemlerin büyük bir bölümü tamamlanmış olur.

League of Legends Oyunu için Hesap Satışı

League of Legends oyununa dereceli olarak girebilmek için hesap ürünü aldıktan sonra kendilerine anında iletilen ID ve şifre bilgisi ile oyuna giriş yapmaları mümkündür. Teslim edilen hesaplarda bir mail yoktur. Bu nedenle IF ve şifrenizi edindikten sonra kendi e-posta adresinizi kullanarak hesapların ilk sahibi olma şansına da sahip olabilirsiniz. Oyuna istediğiniz yerden hemen başlamak için güvenilir hesap satış sitelerini tercih etmelisiniz.

LoL Unranked Hesap Satışı Sonrasında Çoklu Hesapların Kullanımı

Bir oyuncunun birden çok hesabı bulunabilir. Böylece oyunda daha etkin olabilirsiniz. Bunun için, hesap satışı yapan siteler üzerinden dilediğiniz kadar hesap satın alarak oyunun içine tam olarak girme şansını elde edebilirsiniz. Oyunu profesyonel olarak oynamak isteyenlerin LoL unranked hesap satışı ile genellikle 5 adet hesabı alır. Oyunda geride kalmak istemeyenler açtıkları farklı hesaplar üzerinden ortamdaki rekabeti ideal bir şekilde dengeleme fırsatına sahip olur.

LoL Unranked Hesap Satışı Sonrasında Kendinizi Geliştirin

Oyunda kendini geliştirmek isteyenler şampiyonluğa çıkmak için farklı hesaplarını kullanabilir. Türkiye sunucusu üzerinden farklı hesaplara sahip olanlar, oyuncularından birini şampiyonluğa çıkarabilir, diğerini de ustalığa yükseltebilir. İyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamak isteyen herkes için ideal bir platform sunan League of Legends oyununda Avrupa Batı sunucusuna geçerek çok daha büyük başarılara imza atmanız mümkündür.