OTEL KAPI KİLİDİ İÇİN YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

OTEL KAPI KİLİDİ İÇİN YENİ NESİL ÇÖZÜMLER

Yıldızlı oteller başta olmak üzere birçok farklı alanda tercih edilen kartlı kapı kilidi, önemli avantajlara sahiptir. Temassız bir şekilde kartın manyetik alana okutulması ile kapıların açılması sağlanır. Şifreli kapı kilit sistemleri olarak da sektörde bilinen bu ürünler pratikliği sayesinde yaşamı kolaylaştırır. Bu sistemin işlevsel olabilmesi için yazılım gereklidir. Yazılım vasıtasıyla istediğiniz odaya istediğiniz kartı entegre edebilirsiniz. Belirli bir süreliğine oda anahtar olarak geçen kartlar, aynı zamanda oda içinde bulunan klima ve televizyon gibi akşamların da çalışmasına yardımcı olur. Kartın sistemden çıkarılması durumunda elektrik aksamları da çalışmaz. Bu durum, elektrikten önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlar. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Otel Kapı Kilidi ile Maksimum Güvenlik

Maksimum emniyetli araçlar olarak sınıflandırılan dijital otel kapı kilidi, anahtar kopyalama riskinin ortadan kaldırılmasına olanak sağlar. Kişinin bilgilendirmesi amacıyla ışıklı ve sesli olarak ikaz ve onay veren bu sistemler, özellikle otellerde konaklayan misafirler için oldukça avantajlıdır. Çünkü insanlar yanlarında ağır ve hantal anahtarları taşımak istemiyor. Anahtarları yuvaya yerleştirerek kapıyı açmak da istemiyorlar. Tatilde, insanlar sadece hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmek ve tatilin tadını çıkartmak istiyorlar. Onlar için bir saniye bile çok önemlidir. Bunun yanı sıra insanların değerli eşyalarının odalarında güvenle bırakabilmeleri gereklidir.

Otel Kapı Kilidi ile Üst Düzey Güvenlik


Her kapıyı açan belli anahtarlar, hırsızlığa davetiye çıkarır. Bu nedenle yuvası bulunmayan ve manyetik ile çalışan elektronik kartlı geçiş sistemleri oldukça avantajlıdır. Bu sistemler aynı zamanda otel personeli tarafından da kullanılır. Otel personelinin hızlı bir şekilde odalara girerek temizlik işlemlerini gerçekleştirmesi sağlanır. Otelin diğer alanlarında da kullanılabilen bu sistemler, sadece yetkili olan personelin belirli alanlara girmesine yardımcı olur.