Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflamada uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Hemen hemen herkesin yaşamında belirli dönemlerde kilo problemi ortaya çıkar. Kilo problemi birçok nedene bağlı olarak var olabilir ve kısa süren kolay çözümleri bulunmaktadır. Kilo verimi sağlayan ancak belirli bir bölgede kalan inatçı kilolardan kurtulamayan bireyler zayıflamak için bölgesel zayıflama işlemlerine başvurmaktadırlar. Bu işlemler ameliyatsız yani cerrahisiz işlemler olmadığından hasta kısa sürede kendini toparlar ve yaşamına devam eder. Kesi olmadan yapılan bu yöntemlerde esas nokta metabolizmanın hızlandırılması ve yağ dokusunun doğal yollarla dışarı atılmasıdır. Detaylı bilgi için sayfasını inceleyebilirsiniz. Rahatsızlık veren ve bir türlü gitmeyen inatçı bölgesel yağlarınızdan sizde Vialife Estetik aracılığı ile bölgesel zayıflama tekniklerinden size uygun olanı tercih ederek kurtulabilirsiniz.

Vialife Estetik Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama işlemlerinde Vialife Estetik bünyesinde uzmanlar tarafından uygulanan işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Soğuk Lipoliz
  • Power plate
  • Lenf drenaj
  • Pasif jimnastik
  • G5 masajı
  • Kavitasyon

Yöntemleri ile kolaylıkla bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız mümkündür. Bu yöntemler hem bölgesel incelme sağlar hem de bölgesel olarak sıkılaşmaya yardımcı olur. Bir diğer avantajı da selülit tedavisi olarak değerlendirilebilir olmasıdır. Bölgesel zayıflama işlemleri ile hem bölgesel yağlanma probleminizden hem de selülitlerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bölgesel zayıflama işlemleri mutlaka uzman bir klinikte uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Estetik işlemlerinin hiç birinde merdiven altı yerler tercih edilmemelidir. Sağlık bakanlığının onay verdiği ve yasal işlem prosedürlere bağlı kalan klinikler ve merkezler uygulamalarda tercih edilmelidir. Vialife, sizlerin sağlıklarını önemser ve yaşamlarınıza değer verir bu yüzden her işlem öncesi gerekli analizler gerçekleştirilerek işlemlere başlanır. Hiçbir eylem sizden ve sağlığınızdan daha değerli olmadığı için hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde sizleri de güvenle ağırlamak ve hayalini kurduğunuz görüntüye birlikte imza atmak isteriz.