Selonoid Valfi Modelleri

Selonoid Valfi Modelleri

Hangi sektörde ve ne tip üretimde kullanılacağı önemlidir, her farklı üretim ve sektör için selonoid valfi modelleri tasarlanmaktadır. Seçim yaparken sistemde yer alan akışkanın cinsine dikkat etmek gerekir. Ve bu akışkanların tüm partiküllerden ayrışmış olması önemlidir. Valfler normalde açık ve normalde kapalı modeller olarak iki çeşit çalışma prensibine sahiptir. Satın alırken bu özelliklere dikkat etmek ve sizin için hangisinin uygun olduğunu bilmeniz gerekir. Hat bağlantı ölçüleri, basınç ve sıcaklık özellikleri de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardır.

Pilot Kontrollü Selonoid Vana Çeşitleri

Pilot kontrollü vanalar birçok sistem üzerinde yaygın olarak kullanılan güvenli ve profesyonel çalışma özelliğine sahip tasarımlardır. Bu tasarımlara aynı zamanda diyaframlı tasarımlar da denilir. Diyafram bu modellerde sızdırmazlık özelliği sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. Pilot kontrollü selonoid valfi akışkan maddelerin doğru orantılı olarak çıkışa gitmesini kolaylaştırır. Farklı basınç uygulaması ile diyaframı yukarı doğru hareket ettirerek bu işlemlerin risksiz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan modellerdir. İhtiyacınıza uygun selonoid vana çeşitleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Popet Valfi Fiyatları

Bu modeller emniyet valfi olarak da bilinmektedir. Popet, yay, gövde ve ayar kolundan oluşan popet valfi endüstriyel kullanımlar için uygundur. Bu sektörlerde devre elemanı olarak kullanılırlar. Tüm valf çeşitlerinde uygun fiyat için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.