Aygün Alüminyum 2023 İhracat Hedefine Katkı Sağlıyor

Aygün Alüminyum 2023 İhracat Hedefine Katkı Sağlıyor

Aygün Alüminyum 2023 İhracat Hedefine Katkı Sağlıyor

Aygün Alüminyum yeni projeleriyle, yeni ihracat kapısı olan yeni ülkelerdeki çalışmalarıyla mevcut ihracatını arttırmayı hedefliyor. Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, ülkemizin 2023 ihracat hedeflerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Geçmiş dönemlerde, Sayın Bakanlarımızdan almış olduğu 1.lik, 2.lik ve 3.lük ihracat ödüllerine yenilerini eklemeyi hedefliyor.Rusya ve İngiltere pazarında da yıllara dayanan tecrübesi ile emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel Aygün Alüminyum’ un 2023 yılına kadar Rusya pazarındaki hedeflerini ve stratejilerini Sn. İsmail Gülle’ ye aktardı. Rusya’ da 2002’ den bu yana faaliyet gösteren Aygün Alüminyum Rusya’ nın tarihçesini ve sağlam köklerini anlattı.

Aygün Alüminyum’dan Türkiye İhracat Meclisi Başkanı Sayın İsmail Gülle’ye ziyaret

Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Güneysel ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Eser Güneysel 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü, TİM Delegelerinin oy çokluğu ile Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanlık seçimini 30 Haziran 2018 tarihinde kazanan Sayın İsmail Gülle’ye TİM Binası’n da hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar dilediler.İş, ülkemiz ve gelecek üzerine görüş alışverişinde bulunuldu ve TİM Başkanı Sn. İsmail Gülle bu nazik ziyaret için Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu’ na teşekkür etti.


Kaynak: https://www.yeniakit.com.tr/haber/aygun-aluminyumdan-turkiye-ihracat-meclisi-baskani-sayin-ismail-gulleye-ziyaret-506829.html