3D Baskılı Germe Tavan Modelleri

3D Baskılı Germe Tavan Modelleri

Eviniz ve Ofisiniz için Dekoratif Tavan

Dekorasyon, ev, ofis gibi yaşam alanlarını daha güzel,ferah ve kaliteli hale getirmek için yapılan süsleme sanatıdır. Duvar, tavan, zemin bir bütün olarak el alındığında mekan dekorasyonu mükemmel olur. Son yıllarda yaygın şekilde uygulanan gergi tavan modelleri de eski model tavan yerine kullanılan, tavan ya da duvarda farklılık yaratan bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Uygulama detaylarını bulabileceğiniz de yer alan örnekleri incelediğinizde gergi tavanın ortamın havasını nasıl değiştirdiğini görebilirsiniz.

Farklı Tavan Uygulamaları

Gergi tavan, PVC malzemeden üretilen membranların tavana monte edilen alüminyum profillere geçirilmesi esasına göre yapılan bir tavan sistemidir. Çok şık olduğu için uygulandığı mekanda estetik bir görüntü yaratır. Kullanışlıdır, uzun yıllar kullanılabilir. 3D baskılı, dijital baskılı, portatif, lake, transparan gibi gergi tavan modelleri mevcuttur. Zemine yüksek uyumluluk gösterir, bu nedenle otel, okul, hastane, konferans salonu, sinema, konut, ofis... gibi her alanda kullanılabilir. poliger.com.tr adresinde gergi tavan kullanılan mekanları görebilirsiniz.

3D Baskılı Gergi Tavan

3D baskılı germe tavan, gergi tavan kumaşının üç boyutlu tasarlanması ile elde edilen bir tavan türüdür. Oldukça şık ve gösterişlidir. Üç boyutlu görüntüsü ile mekanı eşsiz kılar. 3D gergi tavan kumaşı tavan ya da duvarda kullanılabildiği gibi reklam panolarında da kullanılabilir.