Yönetilen Hizmetler Nelerdir?

Yönetilen Hizmetler Nelerdir?

Verilerinizin 365 günü her anında izlemeye alarak kaydeden yönetilen hizmetler arasında yönetilen yedekleme, yönetilen arşivleme ve felaket kurtarma hizmeti yer alır. Tarih ve öneme göre verileri muhafaza eden yönetilen yedekleme hizmeti sayesinde silinen verilere kolayca ulaşabilirsiniz. Verileri maksimum güvenlik seviyesinde koruyan bu hizmetlerden internet üzerindeki ilgili online firmalardan faydalanabilirsiniz. Günümüzde sürekli değişen ihtiyaçlara göre kendini güncelleyerek sizlere en iyi hizmeti sağlayan firmalar sayesinde riskleri azaltarak hızlı bir şekilde firmanızın büyümesini sağlayabilirsiniz.

Yönetilen Felaket Hizmeti ve Avantajları

Firmalar ön görülmeyen bir doğal afet sonucunda verilere kolay ulaşım sağlayabilmeleri için gerekli olan felaket kurtarma hizmeti konusunda internet üzerindeki ilgili online firmalardan destek alabilir. Deprem, sel, yangın durumunda kaybolan verilerin datacosmos veri merkezine kaydedilen verilerinizin geri dönüşümünü sağlar ve istediğiniz verileri kolayca kullanabilirsiniz. Önceki verilerin aynısı başka bir lokasyon üzerinden kullanabilmenize olanak tanıyan firmalar sizlere profesyonel ekibi ile kusursuz hizmet sunar.

Zaman Kayıplarını Önleyebilirsiniz

Silinen ya da kaybolan verilere ulaşırken zaman kaybı, efor ve maddi kayıplar yaşamanızı önemek amacıyla tasarlanmış olan yönetilen hizmetler sayesinde gerekli tedbirleri alarak çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz. Hizmet verirken müşterilerinizi bekletmek zorunda kalmazsınız. Bütçenizi zorlayan ekstra harcamalardan kurtulursunuz. Ayrıca aylık ödeme sistemi ile yararlanabileceğiniz bu hizmetler sizi çok daha fazla ödeme yapmaktan kurtarır. Veri geri dönüşümünün hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan firmalar ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.